Titles you rated
SplitRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Reign of FireRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0