Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 3.0- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0- 알쓸별잡: 지중해Rated ★ 3.5
The Guardians of JusticeRated ★ 3.0
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Kwak Jun-bin's World Taxi Restaurant Season 2Rated ★ 3.5