Titles you rated
Fast FiveRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
Villain and WidowRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0- All Bark No BiteRated ★ 1.5
Bad GeniusRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Gangs of New YorkRated ★ 2.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Margin CallRated ★ 2.5
A MuseRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 2.0