Series
Ratings
24
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0