Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Inside ManRated ★ 4.0
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
AbigailRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0