Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- Excessive ChallengeRated ★ 4.5
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5