Series
Ratings
332
MashleRated ★ 3.5
Reincarnated as a SwordRated ★ 2.0
Tower of GodRated ★ 0.5
Uncle From Another WorldRated ★ 5.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5