Movies
Ratings
36
FollowingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0