Movies
Ratings
506
InterstellarRated ★ 4.0
StormbreakerRated ★ 2.0
Echelon ConspiracyRated ★ 2.5
xXx: State of the UnionRated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 4.0
Need for SpeedRated ★ 2.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 2.0
The Scorpion KingRated ★ 1.5
DOA: Dead or AliveRated ★ 2.5
Ghost RiderRated ★ 1.5
CatwomanRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Vantage PointRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0