Movies
Ratings
30
King and the ClownRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0