Movies
Ratings
439
Still AliceRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.5
The GreyRated ★ 3.5
Lucky Number SlevinRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 2.5
Con AirRated ★ 4.0