Titles you rated
RoboCop 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Son of GodRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
NoahRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
SopyonjeRated ★ 2.0
TwisterRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0