Movies
Ratings
189
GravityRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 2.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 5.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0