Titles you rated
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
PompeiiRated ★ 2.5