Titles you rated
AliensRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The AbyssRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SkylineRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 4.0