Movies
Ratings
132
OldboyRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0