Titles you rated
EnemyRated ★ 4.0
The War of the RosesRated ★ 3.0
The Turin HorseRated ★ 3.0
FallenRated ★ 4.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 3.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
Miller's CrossingRated ★ 3.5
O Brother, Where Art Thou?Rated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
SorumRated ★ 3.5
Only YesterdayRated ★ 2.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0