Movies
Ratings
534
Superman ReturnsRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
3 Days to KillRated ★ 3.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
White House DownRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Guns, Girls and GamblingRated ★ 3.0
Midnight ExpressRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0