Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
GhostRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0