Titles you rated
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 3.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 3.0
Stendhal's Love TheoryRated ★ 3.0- Itoshi Uso Yasashi YamiRated ★ 3.5
On a Starry NightRated ★ 3.0
Cursed in LoveRated ★ 2.5- SetoUtsumiRated ★ 5.0
Mr. BrideRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5- Jikou Keisatsu HajimemashitaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Beat CoinRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 4.5