Series
Ratings
522- Kodoku no Gourmet 2023 SPRated ★ 4.0
Kodoku no Gurume 2022 New Year's Eve SPRated ★ 4.0- Kodoku no Gurume 2021 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 4.0
- Kodokunogurume ōmisoka supesharu ~ tabe-osame! Setouchi shutchō-hen ~Rated ★ 4.0
- Fried levanilla with rib steak from Tsudanuma in NakanoRated ★ 4.0
- Kodoku no Gurume Season 4 - Business trip in HakataRated ★ 4.0
- Shinkoyaki and other croquettes in AsahikawaRated ★ 4.0
- Beef tongue set meal with seafood bowl of Onagawa in SendaiRated ★ 4.0
- Solitary Gourmet 2019 New Year's Eve special emergency directive Narita-Fukuoka-Busan Business Trip Edition!Rated ★ 4.0
- The Solitary Gourmet: Delicious but Bittersweet ... Inogashira Goro's MisfortuneRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 4.0- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0