Titles you rated
SignRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5