Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.5
RiseRated ★ 5.0
Plan 75Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 0.5
A Single RiderRated ★ 3.5
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5