Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 1.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0- The Future DiaryRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 2.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 1.0