Titles you rated
The Wild RobotRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ViceRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 2.5
The PlanRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 5.0
The AccountantRated ★ 3.0