Movies
Ratings
82
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 2.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
QuickRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 3.0- BlackRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0