Titles you rated
Generation KillRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5