Titles you rated
ArmageddonRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 4.0
PaybackRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Flash PointRated ★ 3.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0