Movies
Ratings
877
The MatchRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.5
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
WolfsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The MuleRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0