Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
CocoRated ★ 4.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0