Titles you rated
StrangerRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5
The BlacklistRated ★ 3.5
Mr. RobotRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0