Series
Ratings
308
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Talentless NanaRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.0
Solo LevelingRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Life on Our PlanetRated ★ 3.5