Movies
Ratings
208
Stand by MeRated ★ 4.5
CartRated ★ 2.5
Take ShelterRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5