Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Re;surrectionRated ★ 4.0- Taoist MutulRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
TenetRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
365 DaysRated ★ 0.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0