Series
Ratings
36
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.5- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 5.0
Madö King GranzörtRated ★ 5.0- What Is Love?Rated ★ 4.5
- CarruselRated ★ 4.0
- The Lost RoomRated ★ 5.0
DexterRated ★ 2.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 0.5
HERORated ★ 4.0
The OARated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
LostRated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
RomeRated ★ 5.0