Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0