Movies
Ratings
718
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 4.5
Believer 2Rated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Out of the DarkRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0