Series
Ratings
175
DorohedoroRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Under NinjaRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Devil May CryRated ★ 1.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
PlutoRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0