Titles you rated
Midnight SunRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
The Virgin PsychicsRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Two Lights : ReluminoRated ★ 4.0