Titles you rated
71: Into the FireRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
CrankRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0