Titles you rated
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.0
Lost in SpaceRated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
City Fisherman 2Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0