Titles you rated
The PostRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0
TangerineRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 1.5
PickpocketRated ★ 4.0
The SacrificeRated ★ 4.5
Down by LawRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5
Hail MaryRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
Band of OutsidersRated ★ 4.0
On Body and SoulRated ★ 2.5
ManifestoRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
Night and FogRated ★ 3.5