Series
Ratings
39
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.0
Big ThingRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.0
GhostRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0