Movies
Ratings
740
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5