Titles you rated
Law and The CityRated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
OzarkRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 2.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.0