Titles you rated
The Good DinosaurRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5