Series
Ratings
95
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
YoungerRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Office Season 9Rated ★ 4.5
How Long I've KissedRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
My Love Story!!Rated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5