Series
Ratings
98
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
A Man's StoryRated ★ 4.0