Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Ultrman 80Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
The Simpsons Season 36Rated ★ 3.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Journey to the WestRated ★ 3.0- Matsuko, Real SuruRated ★ 3.0
Surviving Black Hawk DownRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.0
Gundam: Requiem for VengeanceRated ★ 3.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0