Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5